BAC Général 2022 - Cours Lycée dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Up2School: Aplikacja do inteligentnej nauki i przygotowania do testów i egzaminów

Up2School to darmowa aplikacja do fiszek dla systemu Android, która pomaga uczniom osiągnąć sukces na egzaminach licealnych i BAC. Stworzona przez zespół Major-Prepa, aplikacja wykorzystuje techniki powtarzania z odstępami czasowymi i gamifikacji, aby nauka była zabawna i skuteczna.

Aplikacja oferuje spersonalizowane doświadczenie nauki, pozwalając uczniom wybrać swoje testy i śledzić dostosowaną ścieżkę powtórek. Up2School obejmuje wszystkie przedmioty od szkoły średniej do szkolnictwa wyższego, w tym sztukę, historię, geografię, geopolitykę, nauki polityczne, nauki humanistyczne, literaturę, filozofię, języki obce, ekonomię, nauki społeczne, matematykę, informatykę, inżynierię, fizykę, chemię i biologię.

Up2School jest łatwa w użyciu, całkowicie darmowa i bez reklam. Dzięki swojemu zabawnemu i spersonalizowanemu podejściu do nauki, Up2School to niezbędne narzędzie do nauki dla uczniów, którzy chcą zdać egzaminy i osiągnąć swoje cele akademickie.

Program jest dostępny w innych językach

BAC Général 2022 - Cours Lycée dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.2.3

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o BAC Général 2022 - Cours Lycée

Czy próbowałeś BAC Général 2022 - Cours Lycée? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.